Oleme välja andnud ajakirju ja tegelenud korporatiivkirjastamisega alates Menu sünnist 2008. aastal. Meie eelis on oskus toota põnevat sisu trüki- ja veebiajakirjadele, mis käitlevad kõikvõimalikke teemasid. Meil töötavad suure ajakirjandusliku kogemusega toimetajad. Meie kaastöötajad ja tootjad on usaldusväärsed ning tunnustatud asjatundjad.

Pakume kõikvõimalikke veebilahendusi alates veebiajakirjadest kuni mobiilsete seadmete rakendusteni. Koostame sisulise kontseptsiooni, tegeleme arenduse, turunduse ja reklaamimüügiga, tekitame platvormi sisu levitamiseks ja arhiveerimiseks, teeme statistikat ja analüüsi. Meie kliendid saavad täislahenduse alates veebiajakirjade strateegia kujundamisest ja lõpetades telefoni- ning tahvelarvutirakenduste tootmisega.

Parim kink on raamat. Seetõttu oleme rõõmsad, kui saame olla oma klientidele abiks firmaraamatute koostamisel. Oleme kirjastanud ettevõtete kinkeraamatuid, ajalooraamatuid, ideeraamatuid ja klassikalisi aastaraamatuid. Anname välja nii ilukirjandust, käsiraamatuid, aimekirjandust, kokaraamatuid kui ka lasteraamatuid. Aastas ilmub 25–30 raamatut, enamiku neist on kirjutanud eesti autorid. Oleme Eesti suurima e-raamatute müüja Eesti Digiraamatute Keskuse (EDRK) partner: meie raamatutele on tagatud Eesti turul maksimaalne levi.

Koostöös asjatundjatega oleme valmistanud ette erinevaid koolitusmaterjale nii digi- kui ka füüsilistel kandjatel. Loome vajalikud didaktilised kontseptsioonid, koolituse sisu ning tehnilised lahendused. Oleme koostanud sisukoolitusi, aga ka kutseoskuste täiendamise koolituskeskkondi ning meelelahutuslikke üldharivadi materjale. Põhjalikult läbimõeldud ja disainitud õppekeskond on hea viis kõnetada nii kliente kui ka töötajaid.