Eesti Jahimees

Jahindus- ja loodusajakiri Eesti Jahimees ilmub alates 2001. aastast. Ajakiri on suunatud küll jahimeestele, kuid sellest leiab põnevat lugemist iga loodusesõber, sest ajakirjas ilmub palju artikleid ka populaarteaduslikel ning loodushariduslikel teemadel.

Eesti Jahimees ilmub kuus korda aastas. Ajakiri jõuab otsepostitusena iga Eesti Jahimeeste Seltsi liikme postkasti.

Maht: 84–100 lehekülge
Trükiarv: 13 000

Sportland Magazine

2010. aastast ilmuv Sportland Magazine on suurima tiraažiga elustiili- ja spordiajakiri Eestis. Igas numbris on spordi ja tervislike eluviisidega seonduvat üldharivat ja meelelahutuslikku lugemist, sh intervjuud ja persoonilood tuntud Eesti sportlastega, nõuandelood harrastussportlastele, spordisündmuste ülevaated ja kalendrid.

Maht: 200-lehekülge
Trükiarv igas Balti riigis: 15 000

Toit & Trend

2007. aastast ilmuv ajakiri Toit & Trend pakub inspiratsiooni, kuidas valmistada ja serveerida toitu, valida jooki, kaunistada ja hoida korras kodu ning sisustada vaba aega. T&T on hea abiline köögis, usaldusväärne nõuandja kaupluse riiulite vahel orienteerumiseks ja mõnus meelelahutaja.

Kuus korda aastas ilmuva ajakirja peamised magnetid on isuäratavad, töökindlad retseptid oma ala asjatundjatelt ning intervjuud ja elustiililood toitu väärtustavate inimestega.

Maht: 100-lehekülge
Trükiarv: 10 000–24 000

Eurokratt

Eurokratt on Euroopa Komisjoni Eesti Esinduse ajakiri, mis ilmub kaks korda aastas Eesti Ekspressi ja Maalehe vahel. Ajakirjas tutvustavad ja selgitavad põnevad persoonid ja arvamusliidrid Euroopa Liidu päevakajalisi teemasid.

Maht: 36 lehekülge
Trükiarv: 60 000

Naerata!

Apteegiketi Apotheka ajakiri Naerata! on Eesti suurim terviseajakiri, mis annab head nõu ja pakub inspiratsiooni, kuidas olla terve, aktiivne ja ilus igas eas. Ajakiri Naerata! käsitleb tervislikkust elustiili, nii füüsilist kui ka vaimset heaolu, tervislikku toitumist ja liikumist ning iluteemasid. Ajakiri annab praktilist nõu ja pakub lugemiselamust. Ilmub neli korda aastas.

Maht: 68 lehekülge
Trükiarv: 60 000

Avastaja

Avastaja on Eesti suuremaid elustiiliajakirju, mis on suunatud Tallinki Club One Silver & Gold taseme püsiklientidele. Ajakiri ilmub neli korda aastas ja saadetakse klientidele koju. Ajakirja levitatakse ka AS Tallink Grupp laevadel ja müügiesindustes ning saadetakse suurematele ettevõtetele, kes on Tallinki kliendid.

Ajakirjas tutvustatakse Tallinki laevade ja sihtkohtade meelelahutus-, kultuuri- ja ostlemisvõimalusi, antakse ka ilu-, söögi- ja jooginõuandeid ning tutvustatakse merendust ja merendusega seotud inimesi. Ajakiri on mõeldud nii pere- kui ka ärireisijale.

Maht: 60 lehekülge
Trükiarv: 35 000–100 000

Janu

Janu on Saku Õlletehase ajakiri, mis tutvustab õllekultuuri, põnevaid persoone ja õllemaailma uudiseid. Ilmub kolm korda aastas.

FOODFAIR Magazine

TALLINN FOODFAIR MAGAZINE on suurim proffidele suunatud toiduvaldkonna tasuta levitatav ajakiri. Ajakiri on Tallinna Toidumessi ainus ametlik trükiväljaanne. Tegemist on unikaalse ajakirjaga, millega võrreldavat pole Eestis ei sisult ega trükiarvult.

TFF Magazine tutvustab toidu- tööstuse, toitlustuse, kaubanduse ja majutuse valdkondade olulisi teemasid ning trende. Ajakirjas on MESSIKATALOOG, kus on üksikasjalik info messil osalevate ettevõtete, programmi, kutseala- ja tootevõistluste kohta.

Formaat: 210×290
Maht: 116 lehekülge

tööd